statystyki szczegółowe

Aktualności

Trzy punkty zostają w Wydminach!

• autor: Administrator, 2011-08-28 00:00

Po dobrym meczu wydminianie pokonali Pogoń Banie Mazurskie 4:1! Po grze zawodników widać, że forma rośnie. Miejmy nadzieję, że Nasi zawodnicy nie siądą na laurach i już w najbliższą środę pokonają Orkan Sątopy.

Mecz znakomicie ułożył się dla wydminian. W 2 minucie przed szansą na "otworzenie worka z bramkami" stanął Giełażys, jednak strzela za lekko i bramkarz łapie bez problemu. Chwilę później po akcji prawą stroną bramkę strzela Kamil Giełażys. Przez pierwszy kwadrans gospodarze zdominowali środek pola i stworzyli sobie kilka bardzo groźnych sytuacji bramkowych. Niestety, brakowało celnego wykończenia lub bramkarz przyjezdnych stawał na wysokości zadania. Od 20 minuty do głosu zaczęli dochodzić goście, jednak tego dnia dobrze dysponowany był także Koleśnik. W 25 minucie po interwencji na przedpolu "Kotlet" zostaje uderzony w twarz przez zawodnika Pogoni. Sędzia ukarał piłkarza gości jedynie żółta kartką. 8 minut później kontrowersja w polu karnym wydminian. Peliszko zdaniem sędziego fauluje zawodnika gości i szansę na wyrównanie mają goście. Nie zmarnowali tej okazji i od 34 minuty mamy remis. W 38 minucie piłkę na nos dostaje Giełażys, niestety złe przyjęcie piłki uniemożliwia mu oddanie groźnego strzału. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy po kolejnej akcji oskrzydlającej przed szansą na strzelenie "bramki do szatni" stanął Michalak. Mocna "bomba" pod poprzeczkę i Mazurowcy znowu wychodzą na jednobramkowe prowadzenie.
Po przerwie gra się wyrównała, chwilami goście zamykali Naszych zawodników na swojej połowie i dążyli do wyrównania. W 52 minucie z rzutu wolnego świetnie uderzył Ostrowski, niestety strzał zatrzymał się na poprzeczce. 20 minut później po szybkiej kontrze drugą bramkę dzisiaj strzela Michalak. Zawodnicy Pogoni za wszelką cenę próbowali przedostać się pod pole karne gospodarzy, ale wydmińska obrona doskonale wywiązywała się ze swoich obowiązków. W 80 minucie jest już 4:1. Konopka dorzuca piłkę w pole karne wprost na głowę wbiegającego "Pelikana", a ten mocnym strzałem pokonuje bezradnego bramkarza. Do końca meczu żadna ze stron nie wypracowała sobie dogodnej pozycji do strzelenia gola.

Mazur Wydminy - Pogoń Banie Mazurskie 4:1 (2:1)

Bramki:
Giełażys Kamil
Michalak Wojciech x2
Peliszko Andrzej

Już w środę wydminianie jadą na kolejny mecz. Tym razem przeciwnikiem Mazura Będzie Orkan Sątopy. Dotychczas nie zdobyli żadnego punktu. WMZPN na sędziego wyznaczył Dawida Kulisia. Miejmy nadzieję, że wydminianie nie zlekceważą przeciwników, zagrają na sto procent swoich możliwości i przywiozą do Wydmin kolejny komplet punktów.