statystyki szczegółowe

Aktualności

Pierwsza porażka.

• autor: Administrator, 2011-10-02 00:00

Mazur doznał pierwszej porażki. Lepsi od wydminian okazali się zawodnicy ze Srokowa. Miejmy nadzieję, że wydminianie otrząsną się po porażce i w najbliższym meczu pokonają Sokół Garbno.

Na meczu zabrakło trzech podstawowych zawodników. Jeziorski wyjechał na studia, najlepszy strzelec Wojciech Michalak leczy kontuzję barku z meczu z Warpunami, natomiast Ordowski nie pojawił się na zbiórce przedmeczowej. Sędzią wyznaczonym do prowadzenia tego spotkania był Marcin Aniszewski. Mecz mógł się zacząć fantastycznie dla gości. Niestety Białach w sytuacji "sam na sam" strzelił prosto w bramkarza. Od 10 minuty na boisku dominowali gospodarze. Stwarzali sobie groźne sytuacje podbramkowe, jednak nie potrafili ich wykorzystać. W 27 minucie na prowadzenie wychodzi Srokowo. Po dobrze wykonanym aucie, piłka wraca na 16 metr, a tam zawodnik strzela po długim rogu nie do obrony. Swoje sytuacje mieli też wydminianie. Niestety nikt nie potrafił wykończyć dobrych dośrodkowań z prawej flanki. Po bezbarwnej pierwszej połowie w wykonaniu zawodników LKS-u, Mazur przegrywa 1:0.
Od pierwszych minut drugiej połowy mocno na rywali ruszyli goście. Praktycznie cała gra toczyła się na połowie Srokowa. Mazur nie potrafił stworzyć sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej. Wydminianie nie potrafili nawet wymienić kilku podań. Samotnych rajdów próbował Kordowski, niestety nikt nie potrafił skutecznie wykończyć jego akcji. Wskutek odnowionej kontuzji murawę musiał opuścić Peliszko. Gospodarze upatrywali swoje szanse w kontratakach i stałych fragmentach gry. Właśnie po stałym fragmencie gry Mazur stracił drugą bramkę. Od 79 minuty Omet gra w 10. Zawodnik ze Srokowa uderzył Biercia za co wyleciał od razu z boiska. Wydminianie próbowali wstrzeliwać piłkę w szesnastkę gospodarzy, ale rośli obrońcy zażegnywali niebezpieczeństwa.
Po słabym meczu w wykonaniu wydminian, Mazur zasłużenie przegrał z Ometem 2:0. Na usprawiedliwienie takiej  słabej postawy żółto-czerwonych może wpływać fakt, że zabrakło dwóch środkowych obrońców, którzy wcześniej występowali w pierwszej jedenastce. W obronie grali sami młodzieżowcy: Wasilewski rocznik '92, a Grzana, Lakwa i Olejnik '93.
Nie ma się co załamywać, tylko trzeba udowodnić wszystkim kibicom, trenerowi i sobie, że Mazur potrafi grać w piłkę!

Omet Srokowo - Mazur Wydminy 2:0 (1:0)

• Komentarzy [27]
  • czytano: [1601]

autor: ~Banie 2011-10-03 08:00:35

avatar "W obronie grali sami młodzieżowcy: Wasilewski rocznik '92, a Grzana, Lakwa i Olejnik '93." -> w Baniach na 18 zawodników to 14-15 to młodzieżowcy.A średnia wieku ze Srokowem to 19,5 roku.PzdrrnPzdr

autor: ~anonim 2011-10-03 08:41:49

avatar tu nie ma co tlumaczyc ze obrona byla mloda co mecz oni graja jak sie nie potrafi strzelac to sie traci

autor: olej0211 2011-10-03 11:07:22

Profil olej0211 w Futbolowo Heh, u nas też tylu młodzieżowców jest i co z tego. I jeszcze na dodatek większość to pierwszy skład. :) Chłopaki mają po 17-18 lat i grają w Seniorach całe mecze i chwała im za to, bo większość to by z pełnymi gaciami chodziła ze strachu.

autor: ~kibic 2011-10-03 20:57:48

avatar Słaby ten mazur, cholera słaby ten Mazur!!!

autor: olej0211 2011-10-03 21:52:36

Profil olej0211 w Futbolowo Zobaczymy na koniec sezonu. ;)

autor: ~kr 2011-10-03 22:17:02

avatar juz widze zamieszanie robią,jakies głupie komentarze. Zajmijcie sie graniem.MAzur i tak dobra dyspozycja jak na 1 sezon w seniorskiej piłce.

autor: ~kolega 2011-10-04 11:28:38

avatar Dokładnie zamieszanie robią nie potrzebne,Graja sami młodzi widziałem jak graliśmy z nimi łepscy 17-18 lat i graja dobrze widocznie nie mieli formy na Srokowo lub nie było składu bo moze zeby byli wszyscy tak jak u nas to srokowo poleglo by tak jak my i inne druzyny i nie ma co prowdadzic zbednych dyskusji. Czekamy bwszyscy na koniec sezony i na dobre wyniki to jest gra i kazdy walczy jak moze:D

autor: ~... 2011-10-04 12:34:20

avatar Nic sie nie stało!:) jeszcze do konca sezonu jest sporo meczy, takze nie ma co sie łamac:)

autor: ~szefowa 2011-10-04 16:09:47

avatar hehe dokłanie nic sie nie stało!Do końca seronu troche jest i wtedy sie okaze co i jak:)... nie było włodzireja nie było gry:D:D

autor: ~ali akcza 2011-10-05 10:54:00

avatar byliscie slabi!!!

autor: ~misiek 2011-10-05 18:01:54

avatar panowie gdbyscie na tym meczu dostali z 5 nie powinniscie płakac.jest niezle ale z takimi druzynami jak baranowo czy kowalak bedzie wam baaardzo ciezko.odstajecie fizycznie.

autor: ~do misiek 2011-10-05 18:23:06

avatar ale zeby na poczatku meczu nasz zawodnik strzelil to byscie wy sie pogubili taka jest gra panowie

autor: ~misiek 2011-10-06 16:32:26

avatar Mazur już ten mecz wygrał, sokół przyjedzie do was z ludźmi, którzy nie są zgłoszeni, możecie w ciemno wszystkich po kolei sprawdzać, 2 lub 3 graczy ostatnio dostało czerwone kartki za bójkę i są zawieszeni przynajmniej na kilka spotkań, Garbno nie ma kim grać i zbiera ludzi z "podwórka" to na 100% pewna informacja.

autor: ~sędzia 2011-10-08 12:36:17

avatar Po przesędziowaniu jednego meczu Mazura wydaje mi się On dużym kandydatem do awansu do A klasy !! Grają dobrą i mądrą piłkę . Piłkarze z Wydmin życzę wam powodzenia w kolejnych meczach i AWANSU !!!!! Pozdrawiam

autor: ~gienek z fabryki fałszu 2011-10-08 13:07:48

avatar w drużynie sokoła jutro w środku pola zagra Miechowicz, piłkarz zgłoszony w Jurandzie Barciany, a więc lewy, na pewno go rozpoznacie, łysy i ogarnięty na maksa, poza nim jeszcze kilku lewusów będzie. kibic mosiru ;p to dla ciebie gieniu za to jak się śmiejesz z mosiru ;p

autor: ~PatrykR 2011-10-09 09:57:50

avatar Rechot z tego że ktoś od razu nie mógł przeboleć porażki z Garbnem i za wszelką cenę robi takie rzeczy. Akurat mnie nie będzie na meczu z Mazurem ale zapewniam Zawodników Mazura że żadnych wałków nie będzie..ale słuchajcie dalej tych co ciężko im tamten mecz a może zajdziecie daleko.Pozdro;)

autor: ~kibic z Kętrzyna 2011-10-09 12:19:58

avatar żal was słuchać barany(misiek i PatrykR)Garbno iMosir są tak słabe że szkoda gadać dobrze że nikt nie spada.Sokol jest tak słaby i nawet 4 lewusów im nie pomoże a co do Mosiru to zlepek nieudaczników którzy w piłce nic nie osiągneli i nie osiągną(łastówka;pałasz,frączek,żyżyk itd)ich czas to drużyna oldboi i miejsce na ławie.Pnie Kojtek(prezes)czas na młodych bo gdzie oni mają grać.pozdro kibiceMW

autor: ~kibic z Kętrzyna 2011-10-09 12:28:50

avatar pozdrowienia dla kibiców i piłkarzy Mazura myślę że u was nie ma takich wałów jak w Garbnie a piłkarsko jesteście lepsi niż mosir powodzenia w walce o awans bez przekrętów

autor: ~anonim 2011-10-09 16:14:05

avatar walkower:P

autor: marek12 2011-10-09 20:31:00

Profil marek12 w Futbolowo LKS Orkan Sątopy 1: UKS Hetman BaranowornLidera Mamy ej Mazur lidera mamy!!!

autor: ~mazurowiec! 2011-10-09 20:42:19

avatar znowu lider wraca do Wydmin!rn

autor: ~MAzurr 2011-10-10 11:20:08

avatar I Oby jak najdłuzej juz tak zostało.:)

autor: oKoN85 2011-10-10 14:19:05

Profil oKoN85 w Futbolowo nie macie lidera, srokowo wygrało w juchach 1-0 i to oni są liderem bo mają również 19 punktów ale lepszy bilans z wami 2-0 pozdro

autor: ~CC 2011-10-10 15:41:22

avatar O proszę, kolega z Garbna napisał. To może powiesz dlaczego nie przyjechaliście do Nas?

autor: ~ss 2011-10-10 16:20:04

avatar ale w regulaminie jest tak ze najpierw powinien byc brany bilans bramkowy a nie bezposrednie spotkanie. Bezposrednie spotkanie jest brane po rozegraniu 2 spotkan

autor: oKoN85 2011-10-10 17:47:29

Profil oKoN85 w Futbolowo nie powiem dlaczego nie przyjechali bo nie wiem, ja już zakończyłem karierę w Sokole i nie jestem przez nikogo informowany o sytuacji w klubie, do mnie należy tylko strona, którą założyłem, więc chcę ją tylko doprowadzić do końca sezonu, a że nie jestem paparazzi czy jakimś tam innym wnikaczem to będzie prowadzona bardzo ogólnikowo ;p

autor: ~mazurowiec 2011-10-16 18:53:47

avatar to okon scichnij tam i zabierzcie sie za gre!