statystyki szczegółowe

Aktualności

Wyniki odmienne, lecz humory podobne.

• autor: Administrator, 2009-05-03 00:00
Juniorzy Młodsi pokonali Jurand Barciany 2:1. Fatalnie zawiodła skuteczność młodych wydminian. Seniorzy  w Derbach powiatu giżyckiego ulegli w Kruklankach liderowi 4:2.
Od początku meczu Juniorów widać było, że to my chcemy wygrać te spotkanie. Mazur nie schodził z połowy rywali. Mimo wielu świetnych okazji do zdobycia bramki wynik po pierwszej połowie nadal był bezbramkowy. Druga część spotkania rozpoczęła się identycznie jak pierwsza. Dopiero w 58 minucie prowadzenie wydminianom zapewnił po ładnej akcji i strzale Kasjan Olejnik. Kilka minut później na 2:0 podwyższył Radek Sowulewski. Niestety od tego momentu znowu zacięła się skuteczność. Wynik jeszcze kilkakrotnie mógł się podwyższyć, jednak Cywiński, Cedrowski, Sowulewski, Lakwa i inni nie potrafili pokonać bramkarza gości. Na 3 minuty przed końcem po rzucie wolnym z połowy boiska błąd popełnił rezerwowy bramkarz Mazura, który minął się z piłką a ta wpadła do bramki. Do końca spotkania nie padła już bramka. Podsumowując, z taką skutecznością daleko nie zajdziemy. W tym meczu jednak pocieszająca była gra, ponieważ dużo było "klepki", gry z pierwszej i ładnych akcji. Dobrze również zagrała linia obrony.

Mazur Wydminy - Jurand Barciany 2:1 (0:0)

Bramki:
Olejnik Kasjan
Sowulewski Radosław

----------------------------------------------

Od samego początku wiadomo było, że to lider z Kruklanek będzie stroną przeważającą. Gospodarze cały czas atakowali z impetem, ale brakowało im skuteczności lub dobrze grała obrona lub bramkarz Mazura. W 26 minucie Dawid Białach fantastycznie obronił dwa strzały z trzech metrów. 9 minut później nie miał nic już do powiedzenia w sytuacji "sam na sam".  1:0 dla gospodarzy. 3 minuty później Start tak rozegrał akcję, że napastnik Kruklanek trafił do pustej bramki. 2:0 Taki wynik utrzymał się do końca połowy.
W 55 minucie bramkę kontaktową po akcji "sam na sam" z bramkarzem i ładnej podcince zdobył Jacek Stankiewicz. Kilka minut później mógł być 2:2, jednak obrońcy Startu wybili piłkę z linii bramkowej. Chwile potem było już 3:1. Po raz kolejny zaspali obrońcy i dopuścili do sytuacji "1 na 1" z bramkarzem Mazura. 10 minut po tej akcji identycznie czwartą bramkę zdobyli gospodarze. W 80 minucie błąd bramkarza wykorzystał Stankiewicz zdobywając bramkę z najbliższej odległości.. Końcowy wynik meczu 4:2.
Mimo iż Start nie zagrał jakoś bardzo dobrze, to ta gra wystarczyła na słaby i osłabiony Mazur.

Start Kruklanki - Mazur Wydminy 4:2 (2:0)