statystyki szczegółowe

Aktualności

Deszczowy sprawdzian.

• autor: Administrator, 2009-08-23 00:00
W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przyszło zagrać Juniorom Mazura z rówieśnikami z Miłek. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 5:4, lecz jeszcze bardziej cieszy dobra gra w drugiej połowie.
Pierwszą bramkę już na samym początku zdobył głową Wojtek Michalak po ładnej akcji i dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Druga bramka padła w ok.25 minucie. Po raz drugi do siatki trafił Michalak, który wykorzystał błąd środkowych obrońców przyjezdnych. Później inicjatywę przejęli goście, czego skutkiem były dwa gole dla nich. Obie bramki padły po stałych fragmentach gry: pierwsza bezpośrednio z rzutu wolnego z 20 metrów, druga po akcji z rzutu rożnego. Do przerwy 2:2.
W drugiej połowie już nie padało i to był jeden z czynników poprawy naszej gry. Dwa kolejne trafienia dorzucił Wojtek Michalak, a jedno nowy zawodnik Mazura Kamil Zaradkiewicz. Jeszcze w końcówce zagrało kilku młodych graczy, którzy się dopiero ogrywają. W tym czasie goście odrobili część strat strzelając gola z karnego, i w sytuacji "sam na sam" z bramkarzem po błędzie naszego zawodnika.
Jednak nie wynik, a gra była najważniejsza w tym meczu. W drugiej połowie Mazur pokazał ładną i skuteczną grę, było dużo "klepki" i zaangażowania. Młoda drużyna z Wydmin na tle starszych rywali zaprezentowała się naprawdę dobrze.

Mazur Wydminy - Olimpia Miłki 5:4 (2:2)