statystyki szczegółowe

Aktualności

Słaby występ Mazura.

• autor: Administrator, 2009-09-06 00:00
Po słabej grze Juniorzy Mazura ponieśli drugą porażkę w sezonie. Tym razem ulegli w Wydminach Zniczowi Biała Piska 4:2.
Spotkanie fantastycznie rozpoczęło się dla naszej drużyny. Już w 2 minucie do bramki rywali trafił Arek Cywiński. Jednak odpowiedź przyszła natychmiastowo, bo już 3 minuty później był remis. Od tego momentu zdecydowaną przewagę mieli goście, którzy jednak nie potrafili umieścić piłki w wydmińskiej siatce, mimo kilku dobrych okazji. Gra dopiero wyrównała się w końcówce połowy, ale wynik już się nie zmienił. 1:1.
Druga połowa to popis przyjezdnych. Obnażyli wszystkie słabości Mazura. Byli szybsi, lepiej rozgrywali piłkę, dobrze zgrani ze sobą. Po 10 minutach drugiej połowy było już 1:3. Najpierw po rzucie pośrednim w naszym polu karnym mocny strzał odbił się od obrońcy w murze, co kompletnie zmyliło bramkarza. Kilka chwil później napastnik gości oddaje strzał z linii 16 metrów, piłka znowu odbija się od blokującego go obrońcy i wpada do bramki. W 71 minucie Znicz podwyższa na 4:1. Siedem minut potem sędzia wskazuje na "wapno". Faulowany w polu karnym był Mariusz Kordowski. Jedenastkę na raty wykorzystał Wasilewski. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie.
Niestety, ale naszym zawodnikom w tym sezonie będzie ciężko grać, ponieważ jesteśmy najmłodszą drużyną w lidze. Grając z drużynami gdzie większość zawodników jest z rocznika 1991, jesteśmy na straconej pozycji. Jednak ta gra zaprocentuje w przyszłości...

Mazur Wydminy - Znicz Biała Piska 2:4 (1:1)