statystyki szczegółowe

Aktualności

Fantastyczny początek, końcówka na remis.

• autor: Administrator, 2010-03-28 00:00
Juniorzy wydmińskiego Mazura wiosnę zaczęli od remisu, zdobywając tym samym jeden punkt. Jednak piłkarze i kibice mogą czuć pewien niedosyt, ponieważ nasza drużyna prowadziła już 2:0.
Pomimo pochmurnej pogody, na trybunach zgromadziło się bardzo wielu kibiców. Mecz fantastycznie rozpoczął się dla Mazura. Piękne dośrodkowanie Cedrowskiego z rzutu wolnego, a Dawidziuk strzałem głową nie daje szans bramkarzowi przyjezdnych. Po dwóch minutach gry 1:0!! Nasi zawodnicy w dalszym ciągu prowadzili grę, starali się rozgrywać akcje, jednak tego dnia murawa była fatalna, a piłka często "skakała". W 32 minucie błąd bramkarza Kłobuka, który odbił przed siebie piłkę, wykorzystał Kamil Zaradkiewicz, trafiając do pustej bramki. 2:0! Jednak niedługo później goście zdobywają kontaktowego gola. W wielkim zamieszaniu w polu karnym starszy z braci Olejników wybijając piłkę trafia w Dawidziuka, a do odbitej futbolówki dochodzi napastnik i z najbliższej odległości pakuję ją do bramki wydminian. Do przerwy 2:1 i lepsze wrażenie pozostawili po sobie gospodarze.
Druga połowa to już zdecydowana przewaga Mikołajek. Akcje naszego zespołu nie były już tak dokładne, brakowało szybkości, a przygotowanie kondycyjne pozostawiało wiele do życzenia. Kłobuk z konsekwencją starał się zdobyć wyrównującą bramkę, jednak albo nasi obrońcy lub bramkarz wybijali piłkę, albo strzały były niecelne. Mimo słabej gry nasi młodzi Juniorzy mieli dobre okazje na podwyższenie prowadzenia, jednak Andrzej Lakwa nie wykorzystał dwóch bardzo dobrych okazji strzeleckich. W 76 minucie fatalna pomyłka stoperów Mazura dała szansę napastnikowi gości, który pewnie wykorzystał okazję "sam na sam" z Koleśnikiem. Mamy remis. Kłobuk poczuł jeszcze zapach zwycięstwa, ale piłka już nie wpadła do siatki m.in. gdy Rafał Koleśnik efektownie wybronił sytuację "sam na sam". Końcowy wynik meczu 2:2.
Słabo dzisiaj zaprezentował się blok obronny. Mamy jednak nadzieję, że chłopaki wyciągną wnioski z dzisiejszego meczu.

Mazur Wydminy - Kłobuk Mikołajki 2:2 (2:1)