statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka po emocjonującym spotkaniu.

• autor: Administrator, 2010-05-09 00:00

Po zaciętym i pełnym emocji spotkaniu Juniorzy Mazura Wydminy ulegli gościom 3:2. Nie był to dobry dzień naszej drużyny.

W zastępstwie dzisiejszy mecz poprowadził Wiesław Giedo, natomiast asystentem był syn - Paweł Giedo. Początek spotkania wyrównany. Już w 3 minucie Mazur mógł prowadzić, jednak Dawidziuk z rzutu wolnego z ok 19 metrów trafia w poprzeczkę, a dobitkę Grzany broni bramkarz. Chwilę później bardzo dobrą interwencją popisał się Koleśnik, który sparował silny, płaski strzał zawodnika przyjezdnych. Kilka minut później to goście objęli prowadzenie. Zbyt łatwo nasi zawodnicy pozwolili rywalowi na dośrodkowanie, które pewnie strzałem głową zamienił na bramkę pomocnik Wilczka. 0:1. W dalszym ciągu nie potrafiliśmy rozgrywać składnych akcji, wiele zagrań było niedokładnych i niecelnych. Największe zagrożenie stwarzaliśmy po stałych fragmentach gry i rzutach rożnych. Jednak i te zagrania niezbyt często wychodziły ich wykonawcom. Do przerwy 0:1. W przerwie trener Kalinowski przeprowadził ze swoimi podopiecznymi poważną rozmowę, zmotywował ich i dał kilka dobrych wskazówek. Na boisku pojawił się także Wojtek Michalak. I to właśnie on już w 47 minucie wyrównał wynik, po składnej akcji z pierwszej piłki z Kordowskim i mocnym strzale w krótki róg bramki z ponad 20 metrów. Bramkarz rywali nawet nie ruszył się. 1:1. Mazur nadal atakował z pasją, ciągle ostrzeliwując bramkę przyjezdnych. W 65 minucie po katastrofalnym błędzie Koleśnika, który nie złapał piłki, a zawodnik z Wilkowa skierował ją do pustej bramki. 1:2. W 74 minucie wydminianie stracili kolejną bramkę. Po nieudanej pułapce ofsajdowej, napastnik wykorzystał sytuację "sam na sam" z Jaworowskim. 7 minut później nasi Juniorzy zdobyli kontaktową bramkę. Kasjan Olejnik został sfaulowany w polu karnym przez bramkarza, a Dawidziuk pewnie wykorzystał "jedenastkę". 2:3 Do końca meczu nie schodziliśmy z połowy Wilczka, jednak nie udało już się umieścić piłki w siatce rywali.
Należy podziękować sędziom za bardzo dobre prowadzenie niedzielnego meczu. Oby więcej takich arbitrów.
Trener Kalinowski podziękował swoim zawodnikom za walkę do końca, jednak nie krył rozczarowania grą i wynikiem. Jednak nie należy się poddawać. Będzie lepiej!

Mazur Wydminy - Wilczek Wilkowo 2:3 (0:1)