statystyki szczegółowe

Aktualności

Vęgoria zbyt silna...

• autor: Administrator, 2010-06-12 00:00

Ostatni mecz sezonu na pewno nie będzie miło wspominany przez zawodników z Wydmin. Nasi Juniorzy polegli w Węgorzewie zdecydowanie lepszej Vęgorii aż 5:0.

Mazur udał się do Węgorzewa po raz drugi z rzędu bez trenera Kalinowskiego, który w Białymstoku miał ostatnie zaliczenia kursu trenerskiego. Pogoda do gry tego dnia była dobra, chociaż było troszeczkę za gorąco. Od początku mecz to gospodarze kontrolowali i nadawali ton grze. To oni znacznie dłużej utrzymywali się przy piłce, bardzo dokładnie ją rozgrywając. Mimo to w pierwszej połowie Vęgoria nie miała zbyt wielu okazji bramkowych. Raz wydminian uchroniła od straty bramki poprzeczka po zamieszaniu przy rzucie rożnym, a za drugim razem świetną interwencją popisał się Koleśnik, broniąc sytuację "sam na sam". Jednak w 33 minucie to bramkarz Mazura popełnia tragiczny w skutkach błąd, dając się uprzedzić w złapaniu piłki przez napastnika gospodarzy. 1:0. Pięć minut potem powinien być remis, jednak Sosnowski nie trafia z bliska do bramki. Jednobramkowe prowadzenie Węgorzewo utrzymało już do przerwy.
Początek drugiej połowy nie zapowiadał nic złego. Mazur grał bardziej ofensywnie, a gospodarze nie grali już tak dobrze piłką. Mimo iż częściej gościliśmy pod bramką rywali, to jednak nie mieliśmy żadnych klarownych sytuacji strzeleckich. W 60 minucie to Vęgoria rozwiązała worek z bramkami. W ciągu ostatnich 30 minut jeszcze czterokrotnie udało się umieścić piłkę w bramce wydminian. Było to już skutkiem dużego zmęczenia i zbyt dużego odkrycia się przed rywalami. Gospodarze bardzo często już wychodzili ze swoimi akcjami w sześciu na czterech obrońców Mazura. Końcowy wynik spotkania 5:0.
Młodzi wydminianie zagrali słabe zawody, źle w ofensywie i słabo w obronie. Zasłużone zwycięstwo odniosła Vęgoria Węgorzewo. Był już to ostatni mecz w sezonie. Teraz czas na spokojny odpoczynek.

Vęgoria Węgorzewo - Mazur Wydminy 5:0 (1:0)

Treningi od tego tygodnia we wtorki i czwartki o 18:15!!